Трајал корпорација обележила 132 године постојања и рада

16. јуна 2021.

Свечаном академијом у Дому културе ове корпорације, Трајал је  данас  обележио 132 године постојања и рада.

Свечаности је присуствовала градоначелник Јасмина Палуровић, са сарадницима, бивши градоначелник Братислав Гашић, Епископ крушевачки Давид са свештенством, као и бројни гости и угледни привредници.

Приказан је пригодан филм о Трајал корпорацији “Феникс из Лазаревог града”, који је укратко приказао историјат компаније.

Генерални директор Милош Ненезић изнео је податке о пословању, као и будуће планове за развој Корпорације. Највећим пословним партнерима уручио је захвалнице, а један од добитника је и Братислав Гашић, који је добио и статуету Милоша Обилића.

Захваливши се у име награђених и своје лично име, Братислав Гашић је пожелео пуно нових успеха пословодству и запосленима, јер само јака привреда је гарант развоја и просперитета Крушевца и Србије.

Данај је уручено и 1оо нових решења о сталном радном односу новопримљеним радницима.

Scroll