Разговор са станарима зграда иза биоскопа “Европа”

30. марта 2022.

Градоначелник Крушевца Јасмина Палуровић са сарадницима разговарала је са становницима зграда иза биоскопа “Европа” око уређења тог простора.

Ова посета је још један у низу разговора за изналажење најбољег решења за сређивање овог дела града.

“Све што будемо радили овде, радићемо у договору са станарима зграда, јер сматрамо да је то једино исправно решење. Наравно, првенствено морамо да регулишемо правно-имовинске односе, јер су сви власници гаража само држаоци и корисници, а земљиште је у градској својини. Наше Јавно предузеће за планирање и изградњу урадиће пројекат, који ће бити на јавном увиду, тако да све заинтересоване стране могу уложити примедбе и предлоге, како би сви били задовољни”, рекла је градоначелница Палуровић.

Станари ових зграда изразили су задовољство што ће се по овом питању донети заједничка одлука.