Радови на два путна прелаза у Великој Крушевици

12. априла 2022.

Градоначелник Крушевца Јасмина Палуровић и заменик градоначелника Александар Јовановић обишли су радове на изради два прелаза преко Басаричког потока и разговарали са мештанима у селу Велика Крушевица.

“На захтев мештана Велике Крушевице кренули смо у израду ова два прелаза, а након тога почећемо и са припремама за трајну санацију клизишта. Средства су издвојена из буџета Града – преко Оперативног плана заштите водотокова Сектора за ванредне ситуације града Крушевца, а радове изводи ЈКП “Крушевац”, а на овај начин би се спојила оба дела села и омогућило несметано одвијање саобраћаја”, изјавила је градоначелник Јасмина Палуровић.

Вредност инвестиције је око 2 милиона радова, а завршетак радова је до краја априла месеца.