Прва конференција градоначелника Ивана Манојловића

9. фебруара 2024.

Данашњи неформални сусрет са новинарима градоначелника Ивана Манојловића био је прилика за разговор о будућој сарадњи са медијима и представљању активности руководства. Новинари су имали могућност да дају предлоге, сугестије и идеје којима би се унапредио процес медијског извештавања у циљу боље информисаности грађана.

Планови Града Крушевца настављају се у правцима који су договорени, уз одговарајућу динамику, али се паралелно ради и на осмишљавању нових идеја и пројеката, рекао је Градоначелник.

Током састанка, било је речи и о капиталним пројектима, приоритетима, усвајању буџета и другим актуелним активностима…

Постигнута је сагласност да се интензивира максимална отвореност и доступност што се тиче медијског приступа, како би грађани Крушевца били објективно и правовремено информисани о свим питањима везаним за функционисање Града.