Потписан први Појединачни колективни уговор за запослене у органима града

22. априла 2021.

Данас је у крушевачкој Градској управи потписан Појединачни колективни уговор за запослене у органима града Крушевца. Уговор су потписали градоначелник Јасмина Палуровић и председник Синдикалне организације градске управе града Крушевца као репрезентативног синдиката Далибор Ракић.

Присуствовали су заменик градоначелника Александар Јовановић, начелник Градске управе Иван Анђелић и чланови Одбора.Појединачни колективни уговор је донет на основу и у складу са Посебним колективним уговором за запослене у јединицама локалне самоуправе.

Овај документ ближе уређује права и обавезе како на страни послодавца тако и на страни запослених, а све у складу са важећим прописима у Републици Србији.

Ово је први појединачни колективни уговор који су потписали запослени у Градској управи Крушевац.

Scroll