Посета директора Управе за трезор

21. маја 2021.

Директор Управе за трезор Министарства финансија Републике Србије Марко Гверо са сарадницима посетио је данас Крушевац. Током разговора са градоначелницом Јасмином Палуровић и директором крушевачке Филијале Зораном Стевановићем, истакнут је значај продубљивања сарадње и даљег развијања добрих односа Управе и Града у циљу бољег пружања услуга свим грађанима  Крушевца и Расинског округа.

Управа за трезор, подсетио је Гверо,  спроводи процес модернизације целокупне своје мреже, коју чине 34 филијале и 110 експозитура широм земље. У оквиру овог процеса у најскоријој будућности отпочеће реновирање филијале Управе у Крушевцу, реновирање шалтер сала у експозитурама у Александровцу, Варварину и Брусу где ће бити инсталиран и редомат – уређај којим се значајно утиче на смањење гужви и укида потреба грађана за чекањем у редовима.

Из Управе за трезор истичу да посебну пажњу посвећују равномерном развоју, са жељом да грађанима у сваком месту и општини где послују пруже једнако висок квалитет својих услуга.

Напоменуто је да грађани и привреда имају могућност да на свим шалтерима Управе за трезор изврше плаћање рачуна и дажбина у потпуности без накнаде или уз најнижу провизију.

Током посете, директор Управе за трезор Марко Гверо је истакао посебно задовољство због прилике да делегација коју предводи посети Крушевац баш у години када се обележава велики јубилеј 650-годишњице града, подсетивши на славну историју и значај који Крушевац има, не само за Расински округ, већ за целу Србију.

Закључено је да је рад на модернизацији и на стварању бољих услова за пословање и живот грађана у овом крају заједнички циљ, који може бити постигнут, још једном је подвучено,   само уз одржавање и даље развијање сарадње Управе за трезор и Града Крушевца.

Scroll