Положени венци на Споменик косовским јунацима

3. јула 2020.

У подне, на Споменик косовским јунацима, венац је положио изасланик председника Републике Србије, министар рада, запошљавања, борачких и социјалних питања Зоран Ђорђевић и директор БИЕ, Братислав Гашић. Организатор је Одбор Владе Републике Србије за неговање традиција ослободилачких ратова.

Након државног изасланика, министра Ђорђевића и Братислава Гашића, венце су положили делегације – Града: градоначелник Јасмина Палуровић и председник Скупштине Живојин Милорадовић, начелник Расинског управног округа Бранислав Весић, градоначелник Бијељине Мићо Мићић, изасланик Њ.К.В. престолонаследника Александра Карађорђевића, представници политичких странака, удружења и организација са неговањем слободарских традиција.