Одржана пета седница Савета за младе града Крушевца

8. априла 2022.

Данас је одржана пета седница Савета за младе града Крушевца, којом је председавао заменик градоначелника Александар Јовановић.

Поред чланова Савета за младе, на петој седници Савета присуствовало је и 12 представника/ца удружења грађана којим су одобрена средства за суфинансирање и финансирање пројеката одобрених на Конкурсу за имплементациу Локалног акционог плана за младе града Крушевца за 2022. годину. Представници/е удружења су усмено представили своје пројекте, активности које ће се реализовати током трајања истих, време трајања, циљ пројекта и број младих који су обухваћени.

Остале тачке Дневног реда пете седнице Савета за младе града Крушевца, укључивало је и детаљно представљање програма за обележавање Међународног дана уметности, 15.4., као и представљање анкете усмерене на истраживање ставова и потреба младих града Крушевца.