Летња акција Града и Канцеларије за младе

8. јула 2024.

Град Крушевац и Канцеларија за младе у сарадњи са Југопревозом данас су организовали вожњу електричним аутобусима „Колибри“, за младе извиђаче који су учествовали у програмима ЛАП за младе Града Крушевца. Након тога, обишли су библиотеку и музеј, а туру завршили посетом градским базенима, где су на поклон добили једнодневне карте.

Акција ће се наставити током летње сезоне, најавила је помоћник градоначелника за омладину и спорт Невена Плавшић, у присуству помоћника за друштвене делатности Снежане Алексић. Она је истакла добру сарадњу са установама у култури, али и Спортским центром.

Идеја има за циљ обогаћивање културних и спортских садржаја за младе и креативно испуњење њиховог слободног времена током лета.

Сви заинтересовани се могу пријавити преко инстаграм странице Канцеларије за младе Града Крушевца и тако резервисати своје место у електричном аутобусу, обићи библиотеку и музеј и обезбедити карте за градске базене.