Инфо сесија поводом Програма “РЕЛОАД 2”

13. априла 2022.

Данас је одржана Инфо сесија поводом расписаног Јавног позива организацијама цивилног друштва за предају предлога пројеката у оквиру Програма РЕЛОАД 2, а који је расписан дана 11.04.2022. године и који траје до 13.05.2022. године.

Град Крушевац је укључен у реализацију Програма РЕЛОАД 2 – јачање партнерства локалних власти и цивилног друштва потписивањем Меморандума о разумевању са Развојним програмом Уједињених нација (УНДП). Укупна вредност пројекта је 150.000 УСД.

На Инфо сесији је детаљно представљен Јавни позив који је расписан за 3 приоритетне области:

1. Активизам и волонтеризам младих
  2. Друштвена брига о осетљивим групама
  3. Унапређење јавног здравља

Инфо сесији су присуствовали представници УНДП-а, Одељења за друштвене делатности Градске управе града Крушевца и организација цивилног друштва са територије града Крушевца.