Градско руководство обишло је Паруновац, Дедину и Макрешане

31. марта 2022.

У наставку обиласка инфраструктурних радова на територији града Крушевца, градско руководство обишло је и Паруновац, Дедину и Макрешане.

У Паруновцу је јуче асфалтитрана Улица Милана Коњевића дуга 650 м, а у току су земљани радови у још 4 улице укупне дужине 2.000м – Краља Радослава, Браће Благојевић, и улице ка цркви као и Првомајске. Укупна инвестиција у путну инфраструктуру у овом тренутку у овој месној заједници је преко 41 милион динара.

У Дедини су ново асфалтиране две улице  и сви договорени пројекти реализују се по плану.

Мештани Макрешана дочекали су градоначелницу Јасмину Палуровић испред тамошњег Дома културе. Приоритет и капитална инвестиција у Макрешану је канализација за коју је у току израда пројектне документације.

На територији града Крушевца тренутно је активно 149 градилишта. Град је из буџета у овој години за инфраструктурне радове определио 30 % буџета истакла је приликом обиласка радова градоначелница Крушевца Јасмина Палуровић.