Делегација града Крушевца у посети побратимском граду Липецку

25. јула 2022.

Делегација града Крушевца у саставу Предраг Вукићевић, председник Скупштине града Крушевца и Јелена Тодоровић, помоћник градоначелника за друштвене делатности била је у посети побратимском граду Липецк (Русија) поводом обележавања Дана града.

Наша делегација је присуствовала седници Скупштине града Липецка, где се члановима парламента  обратио председник Скупштине града Крушевца Предраг Вукићевић и разговарао са градоначелником Липецка Евгенијом Јорњевом Уваркином и председником Скупштине града Липецка Александром Михајловим. Тема разговора била је унапређење и проширење сарадње два побратимска града, како на привредној, тако и у свим другим областима.

Током манифестације било је приређено и много културно-уметничких програма где је присуствовала и наша делегација.