Појединачни колективни уговор о изменама и допунама појединачног колективног уговора за запослене у органима града Крушевца

30. августа 2023.

У уторак, дана 29.8.2023. године у просторијама Градске управе Крушевац потписан је Појединачни колективни уговор о изменама и допунама Појединачног колективног уговора за запослене у органима града Крушевца. Уговор су потписали градоначелница Јасмина Палуровић и председник ООСС радника Градске управе Крушевац Далибор Ракић.

Овиме ће запослена, изабрана и постављена лица остварити већа права него раније, а све у складу са изменама Посебног колективног уговора за запослене у јединицама локалних самоуправа и аутономним покрајинама.

Појединачни колективни уговор о изменама и допунама